Bellona Yemek Odaları

Bellona mobilya yemek odaları ve yemek odası takımları için modern ve lüks yemek odaları takımları mobilyaları çıkarmaya devam ediyorlar. En güzel mobilyalara sahip olmak istiyor iseniz sizlerde bellona mobilya mağazalarına uğrayıp 17 tane yemek odaları arasından kendi salonunuza yakışan mobilyalara sahip olabilirsiniz. Yemek odası takımlarında yemek masası yemek sandalyeleri tv üniteleri, aksesuar ünitesi gibi aksesuarlar bulunmaktadır. Yemek odalarında en önemli dikkat edilen unsurlardan bir tanesi masanın kullanışlılığıdır. Sizlerde kullanışlı masaları tercih ederseniz sizler için daha iyi olacaktır. Hem ailenizle kullanım açısından hem de misafirlerinizi ağırlarken genişleyebilen yapısı ile daha büyük bir masaya dönüşmesi ile daha kullanışlı bir hal olacaktır.


Sizlerde en yakın bellona mağazalarına gidip, değişen mobilya ve çeşitlerine göz attıktan sonra fiyatları hakkında daha detaylı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Fiyatları aksesuarlara göre değişmektedir. 1.200 tl ile 6.000 tl arasında değişen fiyatlı mobilyalara sizlerde sahip olabilirsiniz.

Bellona Yemek Odaları” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Venturo Yemek Odası Takımı | Bellona Mobilya Modelleri ve Ev Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>