Bellona Yatak Odaları

Bellona mobilya en modern ve gösterişli yatak odaları ve yatak odası modelleri ni sizlere bu konuda resimleri ile birlikte tanıtacağız. Türkiye’de en çok tercih edilen yatak odaları bellona mobilya markası ile sizlere sunacağız. En yeni 6 modeli ile toplamda 16 tane yatak odaları resimlerini sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yatak odalarından sıkıldınız mi ? yeniden yatak odalarınızı dizayn etmek istiyor iseniz bellona mobilya mağazalarıa uğrayabilir, birbirinden modellere göz atabilirsiniz. Fiyat olarak 1.800 tl den başlayıp 7.000 tl ye kadar her çeşit ekonomik ve lüks çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yatak odalarınızın büyüklüğü mobilyanızın seçiminde çok daha fazla arternatifler sunacaktır. Yeni yatak odalarında gardroplarının ve yatakların biraz büyük olması büyük odalar için daha çok tercih edilir bir hal almasını sağlıyor. Yatak odalarınız büyük ise en güzel ürünlere sahip olabilir. Küçük yatak odalarınız için ise daha kibar ve daha az aksesuarlar ile odalarınızı dekore edebilir, daha farklı çeşit mobilyalara sahip olabilirsiniz.


Bellona mobilya Cordoba, Canada, Modena, Anatolya, Nova, Lifos, Anfora, Pera, Vivaldi, victoria, casalis, monet, monza, bolivya, hanzade, imaj gibi farklı mobilyalarına sahio olabilirsiniz. En çok tercih edilen modellere yukarıdaki galerimizden göz atabilir, üzerine tıklayarak büyültebilirsiniz.

Bellona Yatak Odaları” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Bellona Yatak Modelleri | Bellona Mobilya Modelleri ve Ev Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>