Bellona TV Sehpaları

Belllona mobilya 2013 yılında birbirinden güzel tv sehpaları modellerini kullanıcılar karşısına sundu. Bellona sizler için oturma odaları ve salonlar için televizyonlarınızı koymak, odalarınıza güzel bir dekoratif mobilya katmak ve evlerinizi modernleştirmek için bu konu tam sizler için. Birbirinden güzel tv sehpaları ile eskisi gibi duvara yapıştırma ve  camlı sade bir sehpanın üzerine koymak yerine mobilyalarınıza ve rengine uygun olarak evlerinizi süsleyebilirsiniz. Genellikle gri beyaz ve kahverengi modelinin çok seçildiği ürünlerde sizlerde mobilyalarınıza, koltuklarınıza, duvar renginize bile uygun yapıda tv sehpası alabilirsiniz.
Resimleri büyük görebilmek için resimlerin üzerine tıklayınız…


Tv sehpası çekerken sadece televizyonunuzu koymak için değil, ayrıca altına uydunuzu, çekmecelerine cd lerinizi veya önemli evraklarınızı koyabilir, sadece tv sehpasından öte bir ardiye gibi de üstünü altını kullanabilirsiniz. Sizlerde bellona mağazarına giderek 150 tl ile 700 tl arasındaki tv sehpası fiyatları hakkında bilgiye sahip olabilir, modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Bellona TV Sehpaları” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Venturo Duvar Ünitesi | Bellona Mobilya Modelleri ve Ev Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>