Bellona Sehpa Modelleri

Bellona mobilya evlerimizi güzelleştirmek için Orta sehpalar, zigon sehpalar, fiskos sehpalar kategorileri altında onlarca güzel model üretmeye devam ediyor, oturma odalarını süsleyen orta sehpalar ile salonlarınız ile oturma odalarınızı süsleyebilir, zigon sehpalar ise misafirleriniz geldiğinde oturdukları yerden birşeyler ikram ederken yanlarına koyulabilecek, kullanışlılığı ve yer kaplama açısından daha da elverişli olduğundan dolayı her evlerde kesinlikle kullanılmaktadır. Zigon sehpalar evlerimizdeki oturma odası ve salonlarımızda kullanılan mobilyalar ile uyumlu olmasına diikat etmeliyiz. Genellikle Beyaz ve kahverengi modelleri ile tercih edilen zigon sehpalar en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır.

Resimleri büyük görebilmek için resimlerin üzerine tıklayınız…

Bu konumuzda sizlere genellikle zigon sehpaları sizlere tanıacağız, diğer konumuzlarda orta sehpalara yer vereceğiz. Orta sehpalar oturma odaları ve salonlar için en kullanılan mobilya olduğundan dolayı başka konuda ayrıntılı olarak yer vermeye karar verdik. Sizlerde bellona mobilya mağazalarına giderek birbirinden güzel mobilyalara göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>