Bellona Çocuk Odası Halıları

Bellona mobilya normal türden oturma odası yatak odası salon halılarına ağırlık verirken yeni serisinde az da olsa Çocuk odası halılarına ağırlık veriyor. 4 farklı modeli ile bellona halı çocukların ilgisini çekebilecek modelleri çıkarmış durumda. Genellikle halı firmaları çocuklar için çizgi film karakterlerini kullanmakta. Sizlerde çocuklarınız için bellona mağazarına uğrayıp halı modeline göz atabilirsiniz. Bellona mağazalarına gittiğinizde çocuk odası halıları derseniz yok diyebilirler çünkü genç odası halıları olarak geçmektedir kataloglarda. Çizgi film kahramanlı halıları gençlerin ilgi duyacağı da merak konusu içerisinde.

Resimleri büyük görebilmek için resimlerin üzerine tıklayınız…


Unutmayınız ki çocuklarınız için gösteriş değil, temizlik ve kalite açısından en iyi tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü çocuklar çok daha çok hastalık kapabiliyor, mikroplardan etkilenebilmektedirler.

Bellona Çocuk Odası Halıları” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Bellona Elegance Seri Halılar | Bellona Mobilya Modelleri ve Ev Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>